Brocade - SFP+ transceive

Brocade - SFP+ transceivermodul - Fiberkanal - for Flex System Enterprise Chassis 8721; ThinkSystem DB630S

Logg inn for pris
Barco ClickShare CS-100 -

Barco ClickShare CS-100 - Trådløs video/lyd-utvider - 802.11a, 802.11b/g/n

Logg inn for pris
StarTech.com Brocade 10G-

StarTech.com Brocade 10G-SFPP-BXU-40K Compatible SFP+ Module - 10GBASE-BX-U - 10 GbE Gigabit Ethernet BiDi Fiber (SMF) - SFP+ transceivermodul (tilsvarer: Brocade 10G-SFPP-BXU-40K) - 10 GigE - 10GBase-BX - LC-enkeltmodus - opp til 40 km - 1270 nm / 1330 nm

Logg inn for pris

Filter for visning


Beskrivelse Artikkelnummer          Sammenlign
Brocade - SFP+ transceivermodul - Fiberkanal - for Flex System Enterprise Chassis 8721; ThinkSystem DB630S 88Y6393 Lenovo
 
Logg inn for pris     
Barco ClickShare CS-100 - Trådløs video/lyd-utvider - 802.11a, 802.11b/g/n R9861510EU Barco
 
Logg inn for pris     
StarTech.com Brocade 10G-SFPP-BXU-40K Compatible SFP+ Module - 10GBASE-BX-U - 10 GbE Gigabit Ethernet BiDi Fiber (SMF) - SFP+ transceivermodul (tilsvarer: Brocade 10G-SFPP-BXU-40K) - 10 GigE - 10GBase-BX - LC-enkeltmodus - opp til 40 km - 1270 nm / 1330 nm 10G-SFPP-BXU... StarTech.com
 
Logg inn for pris     
StarTech.com Brocade 10G-SFPP-BXU Compatible SFP+ Module - 10GBASE-BX-U - 10 GbE Gigabit Ethernet BiDi Fiber (SMF) - SFP+ transceivermodul (tilsvarer: Brocade 10G-SFPP-BXU) - 10 GigE - 10GBase-BX - LC-enkeltmodus - opp til 10 km - 1270 nm / 1330 nm 10G-SFPP-BXU-ST StarTech.com
 
Logg inn for pris     
StarTech.com Brocade 10G-SFPP-LR Compatible SFP+ Module - 10GBASE-LR - 10GE SFP+ 10GbE Single Mode Fiber SMF Optic Transceiver - 10km DDM - SFP+ transceivermodul (tilsvarer: Brocade 10G-SFPP-LR) - 10 GigE - 10GBase-LR - LC-enkeltmodus - opp til 10 km - 1310 nm 10G-SFPP-LR-ST StarTech.com
 
Logg inn for pris     
StarTech.com Brocade 10G-SFPP-LRM Compatible SFP+ Module - 10GBASE-LRM - 10GE SFP+ 10GbE Multimode Fiber MMF Optic Transceiver - 200m DDM - SFP+ transceivermodul (tilsvarer: Brocade 10G-SFPP-LRM) - 10 GigE - 10GBase-LRM - LC multimodus - opp til 200 m - 1310 nm 10G-SFPP-LRM-ST StarTech.com
 
Logg inn for pris     
StarTech.com Brocade 10G-SFPP-SR Compatible SFP+ Module - 10GBASE-SR - 10GE SFP+ 10GbE Multimode Fiber MMF Optic Transceiver - 200m DDM - SFP+ transceivermodul (tilsvarer: Brocade 10G-SFPP-SR) - 10 GigE - 10GBase-SR - LC multimodus - opp til 200 m - 850 nm 10G-SFPP-SR-ST StarTech.com
 
Logg inn for pris     
StarTech.com Brocade 40G-QSFP-LR4 Compatible QSFP+ Module - 40GBASE-LR4 40GE QSFP+ 40GbE Single Mode Fiber SMF Optic Transceiver 10km DDM - QSFP+ transceivermodul (tilsvarer: Brocade 40G-QSFP-LR4) - 40 Gigabit LAN - 40GBase-LR4 - LC-enkeltmodus - opp til 10 km - 1270-1330 nm 40G-QSFP-LR4-ST StarTech.com
 
Logg inn for pris     
StarTech.com Brocade 40G-QSFP-SR4 Compatible QSFP+ Module - 40GBASE-SR4 - 40GE QSFP+ 40GbE Multimode Fiber MMF Optic Transceiver 150m DDM - QSFP+ transceivermodul (tilsvarer: Brocade 40G-QSFP-SR4) - 40 Gigabit LAN - 40GBASE-SR4 - MPO-multimodus - opp til 150 m - 850 nm 40G-QSFP-SR4-ST StarTech.com
 
Logg inn for pris     
ATEN CE920 Local Unit and Remote Unit - KVM / lyd / seriell / USB / nettverksutvider - HDBaseT 2.0 - USB - opp til 150 m CE920-AT-G ATEN
 
Logg inn for pris     
StarTech.com Brocade BRSFP-1GECOPR Compatible SFP Module - 1000BASE-T - 1GE Gigabit Ethernet SFP to RJ45 Cat6/Cat5e Transceiver - 100m - SFP (mini-GBIC) transceivermodul (tilsvarer: Brocade BRSFP-1GECOPR) - GigE - 10Base-T, 100Base-TX, 1000Base-T - RJ-45 - opp til 100 m BRSFP-1GECOP... StarTech.com
 
Logg inn for pris     
ATEN CE920L Local Unit - KVM / audio / serial / USB / network extender - HDBaseT 2.0 - USB - opp til 150 m CE920L-AT-G ATEN
 
Logg inn for pris     
StarTech.com Brocade 44W4408 Compatible SFP+ Module - 10GBASE-SR - 10GE SFP+ 10GbE Multimode Fiber MMF Optic Transceiver - 300m DDM - SFP+ transceivermodul (tilsvarer: Brocade 44W4408) - 10 GigE - 10GBase-SR - LC multimodus - opp til 300 m - 850 nm 44W4408-ST StarTech.com
 
Logg inn for pris     
ATEN CE920R Remote Unit - KVM / audio / serial / USB / network extender - HDBaseT 2.0 - USB - opp til 150 m CE920R-AT-G ATEN
 
Logg inn for pris     
Dell - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - 100Mb LAN - 100Base-SX - 1310 nm TG8PT Dell
 
Logg inn for pris     
StarTech.com Brocade 57-0000075-01 Compatible SFP+ Module - 10GBASE-SR - 10GE SFP+ 10GbE Multimode Fiber MMF Optic Transceiver - 300m DDM - SFP+ transceivermodul (tilsvarer: Brocade 57-0000075-01) - 10 GigE - 10GBase-SR - LC multimodus - opp til 300 m - 850 nm 57-0000075-0... StarTech.com
 
Logg inn for pris     
StarTech.com Brocade 57-0000076-01 Compatible SFP+ Module - 10GBASE-LR - 10GE SFP+ 10GbE Single Mode Fiber SMF Optic Transceiver 10km DDM - SFP+ transceivermodul (tilsvarer: Brocade 57-0000076-01) - 10 GigE - 10GBase-LR - LC-enkeltmodus - opp til 10 km - 1310 nm 57-0000076-0... StarTech.com
 
Logg inn for pris     
StarTech.com Brocade 95Y0549 Compatible SFP Module - 1000BASE-T - 1GE Gigabit Ethernet SFP to RJ45 Cat6/Cat5e Transceiver - 100m - SFP (mini-GBIC) transceivermodul (tilsvarer: Brocade 95Y0549) - GigE - 10Base-T, 100Base-TX, 1000Base-T - RJ-45 - opp til 100 m 95Y0549-ST StarTech.com
 
Logg inn for pris     
LinkIT - Trådløs video/lyd-utvider - opp til 300 m HDMI-200M_RX_TX LinkIT
 
Logg inn for pris     
StarTech.com Brocade E1MG-TX Compatible SFP Module - 1000BASE-T - 1GE Gigabit Ethernet SFP to RJ45 Cat6/Cat5e Transceiver - 100m - SFP (mini-GBIC) transceivermodul (tilsvarer: Brocade E1MG-TX) - GigE - 10Base-T, 1000Base-TX, 100Base-TX - RJ-45 - opp til 100 m - for Brocade ICX 6430, 6450; Foundry FastIron Edge Switch E1MG-TX-ST StarTech.com
 
Logg inn for pris     
StarTech.com Citrix EG3B0000086 Compatible SFP Module - 1000BASE-SX - 1GE SFP 1GbE Multimode Fiber MMF Optic Transceiver - 550m DDM - SFP (mini-GBIC) transceivermodul (tilsvarer: Citrix EG3B0000086) - GigE - 1000Base-SX - LC multimodus - opp til 550 m - 850 nm EG3B0000086-ST StarTech.com
 
Logg inn for pris     
MicroOptics - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - GigE, Fibre Channel - 1000Base-SX / LC multimodus - opp til 500 m - 850 nm - for Dell PowerConnect 2716, 3424, 3424P, 3524, 3548, 5424, 5448, M8024 MO-SFP2173DL MicroOptics
 
Logg inn for pris     
StarTech.com Citrix EG3C0000087 Compatible SFP Module - 1000BASE-T - 1GE Gigabit Ethernet SFP to RJ45 Cat6/Cat5e Transceiver - 100m - SFP (mini-GBIC) transceivermodul (tilsvarer: Citrix EG3C0000087) - GigE - 10Base-T, 1000Base-TX, 100Base-TX - RJ-45 - opp til 100 m EG3C0000087-ST StarTech.com
 
Logg inn for pris     
StarTech.com HPE J9151A Compatible SFP+ Module - 10GBASE-BX - 10 GbE Gigabit Ethernet BiDi Single Mode Fiber (SMF) Transceiver Module - SFP+ transceivermodul (tilsvarer: HP J9151A-BX-U) - 10 GigE - 10GBase-BX - LC-enkeltmodus - opp til 10 km - 1270 nm / 1330 nm - for HPE 6120, 6600, SFP+ zl; HPE Aruba 2930F 24, 2930F 48, 5406 J9151A-BX-U-ST StarTech.com
 
Logg inn for pris     
StarTech.com Citrix EG3D0000086 Compatible SFP Module - 1000BASE-SX - 1GE SFP 1GbE Multimode Fiber MMF Optic Transceiver - 550m DDM - SFP (mini-GBIC) transceivermodul (tilsvarer: Citrix EG3D0000086) - GigE - 1000Base-SX - LC multimodus - opp til 550 m - 850 nm EG3D0000086-ST StarTech.com
 
Logg inn for pris     
 
Handlekurv
Vis priser inkl. mva?
Varer: 0 StkSum: 0 NOK