LinkIT - Trådløs video/ly

LinkIT - Trådløs video/lyd-utvider - opp til 300 m

Logg inn for pris
LinkIT - Cisco-kodet - SF

LinkIT - Cisco-kodet - SFP+ transceivermodul - 10 GigE - 10GBASE-BiDi - opp til 20 km - 1270 (TX) / 1330 (RX) nm

Logg inn for pris
LinkIT LI-2399-20D-D - SF

LinkIT LI-2399-20D-D - SFP+ transceivermodul - 10 GigE - 10GBASE-BiDi - opp til 20 km - 1270 (TX) / 1330 (RX) nm

Logg inn for pris

Filter for visning


Beskrivelse Artikkelnummer          Sammenlign
LinkIT - Trådløs video/lyd-utvider - opp til 300 m HDMI-200M_RX_TX LinkIT
 
Logg inn for pris     
LinkIT - Cisco-kodet - SFP+ transceivermodul - 10 GigE - 10GBASE-BiDi - opp til 20 km - 1270 (TX) / 1330 (RX) nm LI-2399-20D-C LinkIT
 
Logg inn for pris     
LinkIT LI-2399-20D-D - SFP+ transceivermodul - 10 GigE - 10GBASE-BiDi - opp til 20 km - 1270 (TX) / 1330 (RX) nm LI-2399-20D-D LinkIT
 
Logg inn for pris     
LinkIT LI-2399-20D-EX - SFP+ transceivermodul - 10 GigE - 10GBASE-BiDi - opp til 20 km - 1270 (TX) / 1330 (RX) nm LI-2399-20D-EX LinkIT
 
Logg inn for pris     
LinkIT LI-2399-20D-HU - Huawei-kodet - SFP+ transceivermodul - 10 GigE - 10GBASE-BiDi - LC-enkeltmodus - opp til 20 km - 1270 (TX) / 1330 (RX) nm LI-2399-20D-HU LinkIT
 
Logg inn for pris     
LinkIT LI-2399-20D-IBM - SFP+ transceivermodul - 10 GigE - 10GBASE-BiDi - opp til 20 km - 1270 (TX) / 1330 (RX) nm LI-2399-20D-IBM LinkIT
 
Logg inn for pris     
LinkIT LI-2399-20D-JU - Juniper-kodet - SFP+ transceivermodul - 10 GigE - 10GBASE-BiDi - LC-enkeltmodus - opp til 20 km - 1270 (TX) / 1330 (RX) nm LI-2399-20D-JU LinkIT
 
Logg inn for pris     
LinkIT LI-2399-20D-LI - LinkIT-kodet - SFP+ transceivermodul - 10 GigE - 10GBASE-BiDi - LC-enkeltmodus - opp til 20 km - 1270 (TX) / 1330 (RX) nm LI-2399-20D-LI LinkIT
 
Logg inn for pris     
LinkIT LI-2399-40D-C - Cisco-kodet - SFP+ transceivermodul - 10 GigE - 10GBASE-BiDi - LC-enkeltmodus - opp til 40 km - 1270 (TX) / 1330 (RX) nm LI-2399-40D-C LinkIT
 
Logg inn for pris     
LinkIT LI-2399-40D-D - Dell-kodet - SFP+ transceivermodul - 10 GigE - 10GBASE-BiDi - LC-enkeltmodus - opp til 40 km - 1270 (TX) / 1330 (RX) nm LI-2399-40D-D LinkIT
 
Logg inn for pris     
LinkIT LI-2399-40D-EX - Extreme-kodet - SFP+ transceivermodul - 10 GigE - 10GBASE-BiDi - LC-enkeltmodus - opp til 40 km - 1270 (TX) / 1330 (RX) nm LI-2399-40D-EX LinkIT
 
Logg inn for pris     
LinkIT LI-2399-40D-HP - Huawei-kodet - SFP+ transceivermodul - 10 GigE - 10GBASE-BiDi - LC-enkeltmodus - opp til 40 km - 1270 (TX) / 1330 (RX) nm LI-2399-40D-HU LinkIT
 
Logg inn for pris     
LinkIT LI-2399-40D-IBM - IBM-kodet - SFP+ transceivermodul - 10 GigE - 10GBASE-BiDi - LC-enkeltmodus - opp til 40 km - 1270 (TX) / 1330 (RX) nm LI-2399-40D-IBM LinkIT
 
Logg inn for pris     
LinkIT LI-2399-40D-JU - SFP+ transceivermodul - 10 GigE - 10GBASE-BiDi - opp til 40 km - 1270 (TX) / 1330 (RX) nm LI-2399-40D-JU LinkIT
 
Logg inn for pris     
LinkIT - SFP+ transceivermodul - 10 GigE - 10GBASE-BiDi - opp til 40 km - 1270 (TX) / 1330 (RX) nm LI-2399-40D-LI LinkIT
 
Logg inn for pris     
LinkIT LI-2399-60D-C - Cisco-kodet - SFP+ transceivermodul - 10 GigE - 10GBASE-BiDi - LC-enkeltmodus - opp til 60 km - 1270 (TX) / 1330 (RX) nm LI-2399-60D-C LinkIT
 
Logg inn for pris     
LinkIT - Dell-kodet - SFP+ transceivermodul - 10 GigE - 10GBASE-BiDi - opp til 60 km - 1270 (TX) / 1330 (RX) nm LI-2399-60D-D LinkIT
 
Logg inn for pris     
LinkIT LI-2399-60D-EX - Extreme-kodet - SFP+ transceivermodul - 10 GigE - 10GBASE-BiDi - LC-enkeltmodus - opp til 60 km - 1270 (TX) / 1330 (RX) nm LI-2399-60D-EX LinkIT
 
Logg inn for pris     
LinkIT LI-2399-60D-HP - SFP+ transceivermodul - 10 GigE - 10GBASE-BiDi - opp til 60 km - 1270 (TX) / 1330 (RX) nm LI-2399-60D-HP LinkIT
 
Logg inn for pris     
LinkIT LI-2399-60D-HU - Huawei-kodet - SFP+ transceivermodul - 10 GigE - 10GBASE-BiDi - LC-enkeltmodus - opp til 60 km - 1270 (TX) / 1330 (RX) nm LI-2399-60D-HU LinkIT
 
Logg inn for pris     
LinkIT LI-2399-40D-IBM - IBM-kodet - SFP+ transceivermodul - 10 GigE - 10GBASE-BiDi - LC-enkeltmodus - opp til 60 km - 1270 (TX) / 1330 (RX) nm LI-2399-60D-IBM LinkIT
 
Logg inn for pris     
LinkIT LI-2399-60D-JU - Juniper-kodet - SFP+ transceivermodul - 10 GigE - 10GBASE-BiDi - LC-enkeltmodus - opp til 60 km - 1270 (TX) / 1330 (RX) nm LI-2399-60D-JU LinkIT
 
Logg inn for pris     
LinkIT LI-2399-60D-LI - SFP+ transceivermodul - 10 GigE - 10GBASE-BiDi - opp til 60 km - 1270 (TX) / 1330 (RX) nm LI-2399-60D-LI LinkIT
 
Logg inn for pris     
LinkIT LI-3112-20D-AL - Alcatel-kodet - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - GigE - 1000Base-X - LC-enkeltmodus - opp til 20 km - 1310 nm LI-3112-20D-AL LinkIT
 
Logg inn for pris     
LinkIT - SFP (mini-GBIC) transceivermodul (tilsvarer: Cisco GLC-LH-SM-20) - GigE - LC-enkeltmodus - opp til 20 km - 1310 nm LI-3112-20D-C LinkIT
 
Logg inn for pris     
 
Handlekurv
Vis priser inkl. mva?
Varer: 0 StkSum: 0 NOK